Unia Miasteczek Polskich

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komitety

Email Drukuj PDF

Delegaci Unii Miasteczek Polskich do prac w Komitetach Monitorujących, Zespołach KWRiST

  

1)    Komitet Monitorujący RPO Lubuskie 2020 – Wiesław Czyżewski, Jan Makarewicz (Zbąszynek),
2)    Komitet Monitorujący RPO dla woj. warmińsko-mazurskiego na lata 2014-2020 – Wacław Olszewski, Henryk Trznadel (Olecko),
3)    Komitet Monitorujący RPO dla woj. kujawsko-pomorskiego na lata 2014-2020 – Eugeniusz Gołembiewski, Szymon Struciński (Kowal),
4)    Komitet Monitorujący RPO woj. świętokrzyskiego na lata 2014-2020 – Jarosław Samela (Wąchock),
5)    Komitet Monitorujący RPO woj. mazowieckiego na lata 2014-2020 – Artur Tusiński (Podkowa Leśna),
6)    Komitet Monitorujący PROW – Stanisław Bodys, Edyta Wolanin (Rejowiec Fabryczny),
7)    Komitet Monitorujący RPO woj. lubelskiego na lata 2014-2020 – Dariusz Wróbel, Stanisław Bodys,
8)    Komitet Monitorujący Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020 – Stanisław Bodys, Robert Szwed (Rejowiec Fabryczny),
9)    Komitet Monitorujący Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 – Stanisław Bodys, Anna Szokaluk (Rejowiec Fabryczny),
10) Komitet Monitorujący Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 – Małgorzata Stępień-Przygoda, Jerzy Gąska,
11) Komitet Monitorujący Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 – Wojciech Długoborski (Chojna), Krystyna Pawlak (Łęczyca),
12) Komitet Monitorującym RPOWŚ 2007-2013 (aktualizacja składu) – Jarosław Samela (Wąchock),
13) Komitet Monitorujący RPO woj. zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 – Wojciech Długoborski, Wacław Gołąb (Chojna)
14) Komitet Monitorujący RPO woj. pomorskiego na lata 2014-2020 – Eugeniusz Gołembiewski (Kowal),
15) Platforma Partnerstwa Publiczno-Prywatnego – Stanisław Bodys (Rejowiec Fabryczny),
16) Rada Polskiej Organizacji Turystycznej (członkostwo w Radzie POT) – Andrzej Pisula (Kazimierz Dolny)
17) Komitet Regionów 2015-2020 – Dariusz Wróbel (Opole Lubelskie), Stanisław Bodys (Rejowiec Fabryczny),
18) Komitet Akredytacyjny do spraw systemu akredytacji oraz standardów usług
i działania ośrodków wsparcia ekonomii społecznej – Halina Misiewicz, Emilia Jędrej, Aleksandra Andrzejewska, Anna Dudek -Lisowska,
i działania ośrodków wsparcia ekonomii społecznej – Halina Misiewicz, Emilia Jędrej, Aleksandra Andrzejewska, Anna Dudek -Lisowska,
19) Prokomitet Monitorujący Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 – Wojciech Długoborski (Chojna), Stanisław Bodys (Rejowiec Fabryczny),
20) Kapituła Odznaki Honorowej za zasługi dla Samorządu Terytorialnego – Wojciech Długoborski (Chojna),
21) Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego- Dariusz Turzyniecki – członek (Opole Lubelskie) i Adam Fedorowicz – zastępca (Chojna)

22) Komisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego - Wojciech Długoborski (Chojna), Stanisław Bodys (Rejowiec Fabryczny), Eugeniusz Gołembiewski (Kowal) 

Zmieniony ( Wtorek, 18 Październik 2016 07:51 )